Scroll to top

Práce autožeriavom - žeriavnické práce

Ponúkame žeriavnické práce autožeriavmi TATRA ČKD AD-28 a ČKD AD 20. Skvelé jazdné vlastnosti konštrukcie TATRA predurčujú tieto autožeriavy na práce v obtiažnom teréne, ktorý prakticky nemá prekážky. Žeriav AD 28 je určený k manipulácii bremien do maximálnej hmotnosti 28 ton a vzdialenosti 26 metrov (viď záťažový diagram). Žeriav AD 20 je určený k manipulácii bremien do maximálnej hmotnosti 20 ton a vzdialenosti 21 metrov (viď záťažový diagram).

autozeriav-pumasped

Tieto mobilné žeriavy s teleskopickým výložníkom sú vhodné pre väčšinu stavebných a montážnych prác v akomkoľvek rozsahu. Dieselhydraulické ovládanie so všetkými plynule regulovateľnými pracovnými rýchlosťami, a s možnosťou dvoch súčasných žeriavových pohybov umožňuje presnú a citlivú manipuláciu s bremenom. Prenájom autožeriavov určených pre žeriavnické práce zabezpečujeme s obsluhou.

Naša pôsobnosť pre žeriavnické práce – práce žeriavom sa zameriava prevažne na mestá ako Sereď, Galanta, Trnava, Šaľa, Hlohovec, Piešťany, Senec, Nitra a okolie. V prípade potreby vieme nasadiť techniku na celom území SR, avšak aj v okolitých štátoch EU.

 

Cena sa dohoduje individuálne pre každého klienta osobitne podľa rozsahu a charakteru prác.

Bližšie info, cenové riešenie?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.